VAHETAME MÄHKMEID? – RÕÕMUGA!

Mähkmete vahetamine võib olla meeldiv toimetus, kui Te annate nii endale kui ka beebile selleks veidi rohkem aega. Muutke hädavajalik tegevus rõõmu pakkuvaks mänguks: see teeb kurnatud nahale head ning samas saab Teie laps jalgade siputamist täiel rinnal nautida

Soe ja niiske mähe on ideaalne kasvukeskkond bakteritele. Sellepärast ongi mähkmepiirkonna õrn ja põhjalik puhastamine nii tähtis. Vesi kuivatab nahka ja muudab selle vastuvõtlikuks infektsioonidele. Selle vältimiseks võib niisutada salvrätikuid Beebiõliga – veel praktilisem on kasutada puhastavaid salvrätikuid. Need puhastavad õrnalt beebi nahka, eemaldavad kreemijääke nahavoltide vahelt ja samaaegselt hooldavad nahka vajalike toimeainetega.

Spetsiaalne Nahaärritusvastane Kreem koos „Bübchen - Aktiivse Nahakaitsega“ hoolitseb ärritunud naha eest ja toetab naha loomulikku kaitsevõimet. Kandke kreem õhukese kihina tagumikule igal mähkmevahetusel.

Mida rohkem õhuvanne – seda parem Teie beebi tagumikule, nii paraneb ärritunud nahk kõige kiiremini! Looduslikud aktiivsed komponendid nagu saialill või pantenool rahustavad ja parandavad ärritunud nahapiirkonda. Kõik beebid jumaldavad paljana jalgu siputada. Lubage seda vabadust oma pisikesele nii palju kui võimalik!

Väärtuslikud aktiivsed komponendid looduse varakambrist

Saialille ehk Calendulat kasutati haavade ravivahendina juba muinasajal. Saialille kasvatatakse Kesk-ja Lõuna Euroopas, Lääne-Aasias, USA-s ning õitsevad nad maist kuni septembrini. Saialilleekstrakt stimuleerib uute rakkude kasvu, on nahale väga sõbralik, rahustab tundlikku ja põletikulisusele kalduvat nahka.

Harmooniline kombinatsioon looduslikest ainetest teeb Bübchen tooted ideaalseks imiku naha kaitsmisel ja igapäevasel õrnal hoolitsusel.

Nahka rahustavad taimsed aktiivsed komponendid, mida kasutatakse õrnaks puhastamiseks ei sisalda, kindlasti, eeterlikke õlisid.

Kui pepu punetab

Spetsiaalne Nahaärritusvastane Kreem koos „Bübchen - Aktiivse Nahakaitsega“ on suurepärane leevendus punetavale pepule. Kummel, pantenool, samuti kalamaksaõli rahustavad ja parandavad ärritunud nahapiirkonda kiiresti.

Igapäevaseks puhastamiseks ja hoolitsuseks on ideaalne Mähkmealune kreem koos „Bübchen - Aktiivse Nahakaitsega“. Kreem pakub head kaitset niiskuse ja põletiku eest.

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt