Ohutu päike

Ja ongi kauaoodatud puhkus käes, lõpuks saame puhata kõikidest probleemidest ja muredest, minnes kogu perega merele. Mis võiks olla veel parem, kui rannamõnude, lainete ja kajakate hüüete nauding. Lapsed ehitavad rõõmuga liivalosse ja sulistavad soojas vees, rõõmustades mitte vähem kui nende vanemad võimalusele lõõgastuda ja viibida päikese käes.

Selleks, et nii suured kui väikesed päikesekummardajad saaksid muretult päikesekiiri nautida, on väga oluline mitte unustada, et meie nahk vajab usaldusväärset kaitset.

Kõik teavad, et mõistlikuse piires päikesekiirte nautimine on kasulik meie tervisele, nimelt päikesekiired aitavad kaasa D-vitamiini tootmisele, mis on äärmiselt vajalik nii lapse kui ka täiskasvanu organismile fosfori ja kaltsiumi omastamiseks ning luukudede taastamiseks. Aga liigne päikesepõletus tekitab nahakahjustusi, rakkude hävitumist, mis omakorda aitab kaasa selle vananemisele ning sageli tekitab vähki. Seega kõige tähtsam puhkusele minnes tuleb meeles pidada, et päevitada on vaja päikese madala aktiivsuse tundidel – alates 9. kuni 11. ja alates 16. kuni 18. Samuti ei tohi ka unustada päikesekaitsekreeme.

Kõik Bübcheni päikesekaitsetooted pakuvad kohest kaitset alates esimesest minutist. Bübcheni Päikesekaitsesari kaitseb nii lapsi kui ka täiskasvanuid päikesepõletuste eest ning minimeerib nahakahjustuste riski. Päikesetooted mitte ainult kaitsevad nahka, kuid ka intensiivselt hoolitsevad seda päikese käes.

Päikesekaitsesari:

  • Päikesekaitsepiim SPF 30 ja 50 (tundliku nahaga beebidele)

Kõik Bübcheni päikesekaitsetooted sisaldavad väga tõhusat UVA/UVB filtrisüsteemi, suurepäraselt kaitsevad ultraviolettkiirguse eest isegi kõige tundlikumat nahka. Looduslikud taimsed õlid toetavad naha loomulikku kaitsefunktsiooni ning mõjuvad pehmendavalt. Antioksüdant E-vitamiin kaitseb naha rakke enneaegse vananemise eest ning pantenool ja heliotropiin rahustavad ja soodustavad päikese käes väsinud naha kiiret taastumist. Tooted on parafiinõli vabad, veekindlad, imenduvad koheselt.

Päikesekaitsefaktor (SPF) näitab mitu korda päikesekaitsekreem pikendab nahakaitse  aega (lapsel keskmine nahakaitse aeg on 5 minutit). Seega ohutu aeg päikese käes on võrdne: SPF * 5 minutit.

Näiteks, päikesekaitsepiima SPF 20 ohutu aeg päikese käes on 100 minutit (20 x 5 = 100), pärast seda tuleb kaitsepiim uuesti nahale kanda. Pärast suplust ja käterätikuga kuivatamist on soovitatav kaitsevahendit uuesti nahale kanda.

Vanematele on tähtis teada, et alla aastaseid lapsi ei üldse soovitatav otseste päikesekiirte kätte jätta!

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt