Beebi nahk: millele peaks tähelepanu pöörama?

BEEBI NAHK

Nahk kaitseb ja reguleerib keha temperatuuri ning hoiab meid kontaktis ümbritseva keskkonnaga. Imiku nahk on viis korda õhem kui täiskasvanutel, seega ka kõigile välismõjudele palju vastuvõtlikum.

Vajalikke kaitsefunktsioone omandab imiku nahk alles arengu käigus.

Väljakujunemata sarvkiht muudab naha ülitundlikuks.

Kuni beebi nahale ei ole veel tekkinud stabiilset happelist kaitsekihti, on ta bakteritele, seentele ja põletikele vastuvõtlikum ning loomulik vastupanuvõime infektsioonidele on väiksem.

Soovitame hooldust looduslike komponentidega, mis toetavad nahas rasvade tasakaalu. Parim sobivus lapse nahaga  ja tõhus kaitse mängivad olulist rolli  hoolitsusel tema naha eest.

Imikute nahk ei ole veel kuigi elastne. Naha elastsus sõltub sellest, kui palju ta sisaldab vett. Beebi nahk sisaldab suures osas vett ja väiksemas osas  rasva. Seetõttu on vastsündinu nahk kahjulike väliskeskkonna mõjude suhtes palju vastuvõtlikum kui täiskasvanute oma. Selleks, et kujuneks õige kaitsekiht, vajabki ta õiget hooldust.

Millele peaks tähelepanu pöörama?

Need tegurid on olulised teie lapse terve naha arengule:

  • Absoluutne sobivus nahaga
  • Hell puhastus
  • Õrn hooldus
  • Usaldusväärne kaitse
  • Looduslikud aktiivsed koostisosad
  • Puhtad taimsed õlid
 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt