BÜBCHEN – AKTIIVNE NAHAKAITSE

Bübcheni eesmärgiks on toota kõrge kvaliteediga nahahooldusvahendeid, arvestades beebi naha eripära. Selleks kasutatakse peamiselt taimseid ained, nagu õlid  ja looduslikud aktiivsed komponendid.

Bübchen on välja töötanud uue kompleksi aktiivsete komponentidega – „Bübchen Aktiivne Nahakaitse“, mis oluliselt suurendab naha kaitsefunktsiooni.

See on aktiivsete komponentide  kooslus, mis toetab naha lipiidkihti, niisutab ja samas toimib põletikku ennetavalt.

Tulemuseks on märgatavalt paranenud naha loomulik kaitsekiht ja beebi naha usaldusväärne kaitse.

Kõik, mida Bübchen kasutab, tooraine, retseptuur ja tootmisprotsess, on valitud tagamaks beebi naha optimaalsel vastuvõtlikkusel põhinev parim kaitse ja hoolitsus. See saavutatakse teadustöö, laiaulatuslike uuringute ja põhjalike testimiste abil.

Pöörake tähelepanu sellele märgistusele:

Kompleks „Bübchen Aktiivne Nahakaitse"  on kombinatsioon väärtuslikest looduslikest koostisosadest: sheavõi, pantenool ja glütseriin – ained, millede niisutav toime on teada-tuntud juba pikka aega.

Mainitud ainete koostoime nende ideaalses suhtes aitavad nahal ennast looduslikul viisil ise kaitsta.

Eriline kooslus:

  • parandab märgatavalt naha lipiidivarusid
  • pakub nahale vajalikku niisutust
  • takistab põletikuliste protsesside teket

Nii toimub naha kaitse:

Happeline barjäär, mis kaitseb nahka, koosneb hüdrolipiididest - kombinatsioon veest ja rasvhapetest. See kaitseb nahka patogeensete mikroorganismide ja teiste kahjulike ainete eest, vähendades  niiskuse kadumist nahast.

„Bübchen Aktiivne Nahakaitse“  tugevdab naha looduslikku kaitsekihti.

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt