Looduslikud komponendid

Nendel lehekülgedel leiate koostisainete loetelu, milliseid kasutatakse Bübchen toodetes. Need on vastavalt paigutatud INCI nomenklatuuri - see on lühendatud nimetus International Nomenclatur Cosmetik Ingredient (Rahvusvaheline kosmeetikavahendite koostisainete nomenklatuur). Nomenklatuuri loomise eesmärk on ühtne rahvusvaheline koostisosade nimetuste klassifikatsioon. Nomenklatuuri kasutamine Euroopa Liidus on kohustuslik alates 01.01.1998. Kõik koostisained kosmeetika pakenditel märgitakse vastavalt INCI-le.

Maailmas ei ole midagi õrnamat ja tundlikumat kui Teie lapse nahk. Sellepärast vajabki beebinahk õiget hooldust. Parim sobivus lapse nahaga ja tõhus kaitse mängivad olulist rolli hoolitsusel tema naha eest. Absolutselt kõik meie tooted on loodud nendele nõuetele vastama. Muidugi, teil on täielik õigus teada, millised on Bübcheni toodetes koostisained, mida tähendavad nende nimed ning milline on nende mõju nahale. Näiteks, kui teie beebil on allergia, siis Teie saate kontrollida konkreetse toote sobivust.

Loe lisa...
 
Aktiivsed komponendid naha õrnaks hoolitsuseks

Beebi naha hoolitsus võib olla midagi enamat, kui väline puhastamine ja keha eest hoolitsemine. Usaldusväärne õrna naha kaitse, mis annab lapsele hea enesetunde, sõltub suures osas hooldusvahendite komponentidest. Emakesel-loodusel on meie jaoks palju  toimaineid, mis on juba ammu meditsiinis edukalt kasutusel. Seega Bübchen eelistab oma toodetes loduslikke komponente.

Iga koostisaine täidab oma kindlat funktsiooni. Näiteks rahustab kummeliekstrakt nahaärritusi ja takistab põletike teket nahal. Pärnaõieekstraktil on rahustav mõju. Tänu mesilavahale ja hoolikalt valitud õlidele muutub nahk pehmeks ja elastseks. Jojobaõli muudab naha meeldivaks ja pehmeks. Saialilleekstrakt turgutab tundlikku ja väsinud nahka ja rosmariin ergutab verevarustust. Neid ja palju teisi loodusliku ainete harmooniline kombinatsioon teeb meie tooted idiaalseks imiku naha kaitsmisel ja igapäevasel õrnal hooldusel.

Loe lisa...
 
Mida tähendab “Bübchen – Aktiivne Nahakaitse”?

Aktiivne nahakaitse Bübchen hoolitsusvahendite abil – see on aktiivsete looduslike komponentide kompleks, mis parandab loduslikku naha kaitsekihti.

Happeline barjäär, mis kaitseb nahka, koosneb hüdrolipiididest – kombinatsioon veest ja rasvhapetest. Need kaitsevad nahka patogeensete mikroorganismide ja kahjulike ainete eest, vähendades naha niiskuse kadumist. «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» kompleks on arendatud meie laboris ja tema efektiivsust oli kontrollitud erinevate testidega.

Loe lisa...
 
BIO-Calendula

Suvel värvuvad põllud kollastesse ja oranždesse toonidesse ja ka saialill paneb maastikule oma aktsendid. Calendula lilled - Calendula officinalis L. - mängivad olulist rolli Euroopa meditsiini ja farmakoloogia ajaloos. Loodusliku Calendula (saialille) nahka rahustav ja põletikuvastane toime on ammustest aegadest tuntud ja tõestatud. Keskajal isegi Hildegard von Bingen oma töös "looduslugu" (füüsika) on kirjeldanud erinevaid positiivseid saialille omadusi. Aga oma kõrgema punkti terapeutilises kasutamises saialill saavutas 19. sajandil, mil saialilli kirjutati Prantsuse meditsiinilisse raamatusse.

Aastal 2002 grupp prantsuse kosmeetika tootjaid liitus organisatsiooni COSMEBIO, mis võttis vastu harta - väga rangete nõuete kogu, mis reguleerib eeskirju taimede kasvatamiseks keskkonnasõbralikes istandustes, nende koristamiseks ja töötlemiseks. COSMEBIO harta reguleerib koostisainete kasutamist kosmeetikatoodetes. INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) nimekirjast on välistatud, eelkõige kahjulikud naftakeemia sünteesi komponendid.

Loe lisa...
 
Aloe Vera

Aloe Vera on tuntud juba ammustaest aegadest - 2. aastatuhandest eKr. Kust on pärit selline populaarsus? Vanadel aegadel ilu säilitamisel ja tervise tugevdamisel on inimesed abi saamiseks pöördunud looduse poole. Avastanud mõnedes taimedes kasulikud ja tõhusad omadused, edastasid nad viivitamata selle teabe teineteisele ning viisid seda edasi põlvest põlve. Ja tänu sellele on Aloe Vera kuulsus imelistest omadustest säilinud kuni tänapäevani.

Millised on siis Aloe Vera kasulikud omadused?

  • Aloe Vera on unikaalse biokeemilise koostisega. Aloe Vera koostises on tohutu arv - üle 200 mikroelemendi ja mineraali, ensüümi ja vitamiini, aminohappe ja bioaktiivse aine. Ja igal aastal tänu teadlaste teadusuuringutele, avastatakse selle hämmastava taime uusi koostisosasid.
Loe lisa...
 


Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt