Meie teame kuidas beebi nahahoolitsus muutuda ohutuks

Meie viimane uudis,  kompleks aktiivsete komponentidega – „Bübchen Aktiivne Nahakaitse“ jätkab meie pikaajalist traditsioon – uusi vahendite looming optimaalselt nahakaitseks.

Me kasutame mitte ainult oma teadusuuringuid, vaid ka uusi teaduslike saavutuseid. Seda kogete uudse koostisega toodetel uues sarjas “babys first”, mis on mõeldud eriti tundlikule nahale.

Loe lisa...
 
Hüdrolipiidid: parim niisutus beebi nahale

Hüdrolipiidid on kombinatsioon veest (= hüdro) ja rasvhapetest (= lipiidid), mida nõuab nahk. Need kaitsevad nahka patogeensete mikroorganismide  ja kahjulike ainete eest, minimiseerides niiskuse kadumist nahast.

Loe lisa...
 
Beebi naha omadused (eripära)

Juba esimestel elukuudel beebi nahk on täielikult moodustunud, kuid veel ei ole piisavalt funktsionaalne. Seepärast nõuab ta erilist tähelepanu.

Loe lisa...
 
Bübchen garanteeritud nahakaitse

Saksa Dermatoloogia ja Allergia Abi Ühing (DHA) on kliiniliste testidega uurinud Bübcheni tootesarja toime efektiivsust ja nahasõbralikkust. Testitud Bübcheni toodetel on tõestatud hooldav toime tundlikule nahale ning neid soovitatakse baashoolduseks patsientidele, kel esineb atoopilist dermatiiti.

Loe lisa...
 


Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt