Meie kogemus – Teie kindlustunne

Bübchen omab pikaajalist kogemust imikute ja laste nahahooldusvahendite tootmisel. Eriti tähtsad omadused lastekosmeetikale on nahasõbralikkus ja allergiliste reaktsioonide  puudumine. Seepärast suhtub Bübchen eriti  tõsiselt  tooraine valikusse, kontrollib ning analüüsib kõiki retsepte erilise hoole ja põhjalikkusega.

Bünchen arengu-ja teadustegevused on suunatud sellele, et  pakkuda lapse õrnale nahale optimaalset hoolitsust, puhastust ja maksimaalset võimalikku turvalisust. Seda näeb uudse koostisega toodetel märgisega „Bübchen Aktiivne Nahakaitse“ või uuel hoolitsuse sarjal „babys first“.

Loe lisa...
 
Armastus käib naha kaudu

Üks intiimsematest hetkedest beebi ja lapsevanema vahel on hetk, kui teda hellalt üle keha kreemitate.

Korduvad õrnad puudutused süvendavad emotsionaalset sidet vanemate ja lapse vahel. See ei toeta mitte ainult kindlus- ja turvatunnet, kuid ka teie lapse immuunsüsteem muutub tugevamaks.

India massaažikultuuri edendajale Euroopas Frederic Leboyer’le oli absoluutselt selge: „ Puudutused, silitused ja massaaž, see on lapse jaoks kui toit“. Kreemitamisega kaasneb ka suurepärane võimalus väärtuslikuks massaažiks.

Loe lisa...
 
Beebid armastavad vett

Enamikele beebidele on suurimaks rõõmuks soojas vees sulistamine. Vesi on kosutav mitte ainult lapse kehale, vaid ka hingele.

Vannitamiseks piisab ühest-kahest korrast nädalas, aga tõelisi „vesirotte“ võib tihedamini vette lasta. Soovitav oleks vannis kasutada seebivaba ja niisutavat lisandit, et vesi oleks tasakaalustatud ning naha bioloogiline happekiht kaitstud. Veetemperatuur peaks jääma vahemikku 36 kuni 37°C, vannitamise kestvuseks kuus kuni seitse minutit.

Pisikesed vannisõbrad eelistavad õrna duššijuga ning pehmet pesulapi paitust. Soovitame igapäevaselt pesta käsi, nägu, kaela, kaenlaauke ja mähkmepiirkonda ning loomulikult kuivatage hoolikalt. Punetuste vältimiseks ärge hõõruge nahka.

Loe lisa...
 
BÜBCHEN – AKTIIVNE NAHAKAITSE

Bübcheni eesmärgiks on toota kõrge kvaliteediga nahahooldusvahendeid, arvestades beebi naha eripära. Selleks kasutatakse peamiselt taimseid ained, nagu õlid  ja looduslikud aktiivsed komponendid.

Loe lisa...
 
Beebi nahk: millele peaks tähelepanu pöörama?

Õrn ja armas hoolitsus Teie beebi eest pakub Teile ja Teie lapsele südamlikke hetki. Imikud on eriti tundlikud igale puudutusele ja kontaktile – esmased kogemused saavad nad ju naha kaudu. Nad tunnetavad Teie tuge ja õrnu puudutusi. Beebi nahk on tähtsaim organ tunnetamaks maailma enda ümber.

Loe lisa...
 


Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt